Parkování zdarma!


» Masáže metodou baňkování

Masáž baňkami

Základem působení masáže baňkami je reflexní metoda,která je založena na vzniku překrvení,dráždění kožních receptorů vakuem,které se vytvoří v baňce.Vlivem masáže baňkami se zlepšuje a zrychluje oběh krve,lymfatický systém, zvyšuje se látková výměna a dýchání kůže v masírovaném místě. Kůže se stává pružnější, odolnější vůči teplotním a mechanickým faktorům, zlepšuje se napínání svalů,zvyšuje se jejich svalové napětí a elasticita. Při působení vakuové terapie dochází k oddělení extraktu tukových potních žláz.Ten kromě solí obsahuje močovinu,aceton,žlučové kyseliny,které jsou v určitých koncentracích pro organismus toxické. Díky tomuto můžeme masáž baňkováním přirovnat k nejvíce účinnějším detoxikačním masážím.

 

Masáž baňkováním se používá také  při zánětlivých onemocněních dýchacích orgánů(bronchitida,zápal plic) a při bolesti nervového původu.

 

Po proceduře si musí klient odpočinout v leže v místnosti s teplotou minimálně 20´C po dobu alespoň 20 minut.

 Během odpočinku je klientovi předávána energie Reiki či prováděna reflexní terapie nohou či prováděna masáž nohou (dle jeho požadavků).

POZOR: používáme naprosto bezpečné silikonové baňky. Účinek je naprosto stejný jako u skleněných baněk. Velká výhoda silikonových baněk je,že  nemůže dojít k popálení klienta a klienti neodcházejí z masáže s modřinami, jako je to běžné u skleněných baněk.

Procedura trvá cca 45 minut.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Masáže baňkování v Hradci Králové

NmQ4Mzc