Parkování zdarma!


» Indická másáž hlavy a šíje

 Indická masáž hlavy a šíje

Indická masáž hlavy a šíje je starověká ajurvédská technika, která harmonizuje tělo i duši. Provádí se vsedě a masíruje se většinou přes oblečení.

Tato technika dokáže účinně zbavit fyzického i psychického napětí, nervozity, pocitu vyčerpanosti, úzkosti, deprese a tísně. Při či po masáži ustoupí bolesti hlavy, odstraní se ztuhlost šíje, ramen a krku, zmizí únava očí, zlepší se spánek, koncentrace a duševní svěžest. Nervový a imunitní systém je odolnější, lépe pracuje oběhový, dýchací i lymfatický systém. Indická masáž hlavy a šíje rozproudí tok energie a uvede do rovnováhy energetická centra-čakry. Lidé se cítí šťastně, jsou veselí a pozitivně naladění. Při pravidelné aplikaci se výrazně vylepší kvalita, hustota a celkový vzhled vlasů, protože masáž prokrvuje pokožku hlavy a vyživuje vlasové kořínky. Vlasy také rychleji rostou.

Na hlavě je mnoho nervových zakončení, proto je indická masáž hlavy vnímána jako báječný a slastný zážitek. Určitě stojí za zmínku, že láskyplně provedená masáž může velmi příznivě ovlivnit váš milostný a partnerský život.

Masáž trvá cca 30 minut

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Indická masáž v Hradci Králové

NWRiO