Parkování zdarma!

arr3AMETYSTOVÁ PODLOŽKA BIOMAT PROFFESIONAL ...

Ing. Marcela Jakoubková
Pekařova 810
500 09 Hradec Králové
tel: +420 608 740 104
m.jakoubkova@volny.cz

 


Máte zdravotní problém a chcete vědět jak ho řeší tradiční čínská medicína ? Odpověď můžete najít na mém kanálu na

www.youtube.com

 

který se jmenuje


Čínská medicína poradna

 

 

 

 

 

 

 

 

Máte menstruační bolesti,bolesti hlavy, zad,páteře, kyčlí, kolen, lokte, brnění končetin, tiky, svědění, noční či denní pocení, trpíte nespavostí......nebo jste alergik?

Pomůžeme Vám  pomocí

TRADIČNÍ ČÍNSKÉ MEDICÍNY,TERMOTERAPIE či osvědčenými,účinnými, čínskými MASÁŽEMI Thuina,Dornovou metodou, Breusovou masáží páteře či masáží baňkami,moxováním,Gua Sha či dalšími účinnými metodami.

Tradiční čínská medicína

pomocí tradiční čínské medicíny terapeut nastavuje optimální léčbu tak, aby se pacientovo tělo co nejrychleji vrátilo zpět k rovnováze, tj.ke stavu bez bolestí, alergií, nespavosti, tiků, svědění na těle, bez bolestí hlavy........

Termoterapie

Léčebná metoda 21.století.

Masáže

Masáž je prastará metoda, kterou lidé odpradávna využívají k uvolnění, rehabilitaci a regeneraci těla i ducha. V dnešní době je to výborný prostředek k odstranění následků našeho životního stylu, který je plný stresu, starostí, jednostranně zatěžovaného svalového aparátu kombinovaného s nedostatkem pohybu.

Pravidelná masáž pozitivně ovlivňuje stav našeho organizmu jak na tělesné, tak na psychické úrovni.Zároveň pravidelnou masáží přirozenou cestou předcházíme bolestem zad i pohybového aparátu a dalším onemocněním.

Proto myslete na své tělo, dopřejte mu péči, relaxaci, regeneraci, dopřejte mu i sobě masáže, uvolnění a  zapomeňte na všední starosti života. Přijďte k nám, my Vám rádi pomůžeme.

YjIzM